![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9952022
*
nr 995 2022
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 85 cm, djup: 30 cm, höjd: 50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:06:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/10 15:04:51
1
300 kr
2/11 18:18:07
2
450 kr
5/11 10:32:13
3
500 kr
11/11 00:11:33
4
600 kr
15/11 22:43:43
5
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58
-
5216 Byrå
Björk med stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, hö..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:56
-
5319 Byrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 105 cm, djup: 37 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:02
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:16
-
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:55
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:08
*
Byrå
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2022
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 85 cm, djup: 30 cm, höjd: 50 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/10 15:04:51 | 1 | 300 kr |
2/11 18:18:07 | 2 | 450 kr |
5/11 10:32:13 | 3 | 500 kr |
11/11 00:11:33 | 4 | 600 kr |
15/11 22:43:43 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{4DA5D93D-6076-4463-A034-4B9C879FD2C4}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
5104 Byrå
1950-tal, bemålad, 5 lådor. Bredd: 66 cm, djup: 36..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:58 -
5216 Byrå
Björk med stenskiva. Bredd: 90 cm, djup: 50 cm, hö..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:56 -
5319 Byrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 105 cm, djup: 37 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:02
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:16 -
5205 Byrå
omkring 1900. Bredd: 108 cm. Djup: 53 cm, höjd: 94 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:55 -
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:08